|

Glen Moray Classic – whisky ze Speyside

Speyside, nejvěhlasnější oblast skotské whisky, si už dlouhou dobu drží pozici jednoho z nejvyhledávanějších alkoholických nápojů na světě. Obklopuje ji mnoho známých destilerií, včetně Glen Moray, která se svými klasickými produkty dokázala získat širokou oblibu u světových cestovatelů. Navíc, nyní nabízí luxusní cenu za svůj klasický produkt. Tato oblast je domovem také dalších slavných značek jako Glenfiddich, Balvenie nebo Glenlivet, což svědčí o její vysoké kvalitě a tradici výroby whisky.

Chuť Glen Moray Classic

Pokud máte očekávání, že whisky bude chuťově rašelinná nebo kouřová, budete u Glen Moray Classic zklamáni. Naopak se můžete těšit na příjemnou sladovou chuť, která mě osobně velmi překvapila a připomněla mi chuť vynikajícího Grantsu 18 let. Svěžejší tóny citrusů, jemné sladké podtóny karamelu a vanilky se v ní krásně prolínají. I když chuť není příliš složitá, právě díky své jednoduchosti působí přímočaře a osvěžuje. Někteří by mohli namítnout, že na skotskou whisky je to možná trochu jemnější, ale není to na škodu. Je potřeba zdůraznit, že se jedná o single malt whisky, takže její kvalita je nezpochybnitelná a poměr cena a kvalita je jedinečný.

Whisky může být konzumována s ledem, s sodou nebo jako horký nápoj, avšak doporučujeme si ji vychutnávat čistou – případně s kouskem pomerančové kůry. Tím se dostanete do sedmého nebe a budete si u ní vychutnávat její jedinečnou krásu. V tomto případě platí, že jednoduchost a kvalita jdou ruku v ruce a tvoří dokonalé spojení.

Proč koupit tuhle whisky?

Pokud si chcete tento rok dopřát kvalitní SINGLE MALT WHISKY, je nyní ideální doba. A to díky famózní slevě ve výši 26%. Tato whisky se nejen vyznačuje vysokou kvalitou, ale také unikátním způsobem vyzrávání v sudech po bílém vínu, což jí dává příjemnou svěžest v chuti. Pokud jste fanouškem jemnějších chutí s hutným tělem a kombinací sladových tónů s citrusy, tato whisky je pro vás ideální volba. Díky její ceně do 500 Kč Kč je také skvělým dárkem pro vaše blízké. A pokud se chcete posunout ve svém whisky vybavení na vyšší úroveň, tato lahodná láhev je tou pravou volbou. Její poměr cena-kvalita je vyvážený a zakoupíte ji s 26% slevou na odkazu uvedeném v textu.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *