|

Demons Share rum – Sladkých 6 let?

V nedávných recenzích, které jsem publikoval, jsem se zaměřil převážně na rumy. Dnes to nebude jinak, protože se budeme podrobněji zabývat The Demons Share rumem. Při našem posledním návštěvě obchodu Warehouse1 v Sokolské ulici, kde se můžete nechat unést širokou paletou alkoholických nápojů, jsem udělal jednu chybu. V obchodě Warehouse1 před nákupem máte možnost si ochutnat různé produkty a dostanete také informace o jednotlivých nápojích. Díky tomu si můžete udělat přesnější představu o daném produktu a rozhodnout se, zda si jej koupíte. Na rozdíl od jiných obchodů vás tady nikdo netlačí k nákupu, nikdo vás neustále nevyptává a neklepe na vás s otázkou, jestli už máte zabaleno. To je jedna z výhod tohoto obchodu, která mi velmi vyhovuje. Avšak díky této volnosti jsem nakonec udělal chybu a opustil obchod s dalším nákupem. Příště si tedy lépe rozmyslím a vyberu si nějaký z dalších druhů alkoholu, jako například brandy nebo likéry.

Při nákupu whisky jsem se neodolatelně přiměl zastavit u regálu se skvěle vypadajícími rumovými láhvemi. Míjel jsem je s očima a díval se na jednotlivé druhy, z nichž každý sliboval unikátní chuťový zážitek. Zaujala mě malá lahvička panamského rumu s názvem The Demon Share o objemu 20cl. Představa ochutnat takový exotický nápoj mě uchvátila natolik, že jsem se rozhodl ho koupit bez předchozího povídání s prodavačkou. Očekáváním jsem byl přemožen, a tak jsem radostně zaplatil a rychle odešel, netrpělivý na okamžik, kdy se octnu v pohodlí svého domova a mohu se ponořit do nové chutě.

The Demons Share rum – Panamské rumy, holandská vůně

Tento vzrušující rum jsem měl možnost ochutnat a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Složení tohoto šestiletého panamského rumu, který zrají v sudech z amerického dubu, je ve skutečnosti kombinací několika různých rumů, díky čemuž se výsledný produkt může pochlubit jedinečným a komplexním chutě. Ať už jste začátečníkem v oblasti rumů, nebo zkušeným znalcem, lahve The Demons share se vám jistě zamlouvat jak svou vnitřní, tak vnější krásou. Samotná lahve je dokonale zpracovaná a působí robustním, ale zároveň elegantním dojmem. Korkový špunt se snadno otevírá a při převrácení lahve udrží veškerý obsah na svém místě, což je velmi praktické. A nejen já, jako marketingový expert, musím ocenit i návrh etikety, který se drží staré školy a přitom se vyznačuje kreativními „ďábelskými“ kresbami v červené barvě na béžovém podkladu. Tento tmavý panamský rum s názvem The Demons share je skvělou volbou pro ty, kteří milují kvalitní rumy a chtějí objevovat nové a zajímavé chutě.

Proč to přirovnávám holandské vůni? Je to jedinečný a nezapomenutelný zážitek, stejně jako návštěva květinářství plného svého bohatství vůní. Když otevřete lahvičku této vůně, jemné vůně punče vás okamžitě omámí a přenesou do světa plného sladkosti, bez jakéhokoliv naznačení zemitosti nebo lehkosti. Je to skutečně bezkonkurenční sladká vůně, která vás může až vyděsit svou intenzitou. Přesto, že například populární Don Papa také má sladkou vůni, Holandská vůně je v tomto ohledu o mnoho kroků napřed a přináší dokonalou vyváženost a neodolatelnost. Protože se jedná o opravdový skvost mezi vůněmi, který může být harmonickým doplňkem každého okamžiku či události.

Jak rum Demons Share chutná?

I když jsem nebyl nadšený z vůně tohoto rumu, stále jsem doufal, že jeho chuť bude ještě více ohromující a sladká. Krásně světle karamelová barva slibovala mnoho. Nicméně, musím uznat, že při prvním ochutnání jsem byl zklamaný, protože jsem zaznamenal tutéž intenzivní punčovo-karamelovou chuť jako u vůně. Tato sladkost mi připadala extrémní a zaplavila celá ústa. Snažil jsem se pít po menších doušcích, ale to nepomohlo. Musel jsem dokonce vypít půl litru vody, abych se zbavil příliš sladké chuti.

V porovnání s likérem Drambuie, jehož specifický profil chuti bude převážně příjemný pro ženy a milovníky sladkých alkoholů, bych tento rum přirovnal k whisky likéru Drambuie. To by mohl být dobrým měřítkem pro to, komu bych tento rum doporučil. Jedná se o hladkou chuť, bez jakéhokoliv štiplavého dojmu.

Proč koupit Demons Share?

Máte o samotě svou ženu nebo přítelkyni a nevíte, co jí předat jako příjemný a lahodný dárek? Jste si vědom, že rumy se svou partnerkou nepatříte k jejím oblíbeným nápojům, ale v této situaci hledáte něco neotřelého, co by ji mohlo zaujmout? Pak byste měli vyzkoušet Demons Share. Tento lahodný nápoj je ideální volbou pro ženy, které mají rády sladké nápoje s tóny karamelu a punče. Navíc, ačkoliv vaše partnerka není vyznavačkou rumu, tento konkrétní druh ji dokázal oslovit a stát se pro ni příjemným překvapením. Perfektní kombinace lahodnosti a neotřelosti, která ji určitě potěší. Navíc, v případě, že máte rádi sladké nápoje vy sami, určitě si tento rum zamilujete také.

Poprvé v životě jsem měl možnost ochutnat rum v této cenové kategorii, který jsem nedokázal vypít do poslední kapky. Recenze, kterou dnes přináším, je velmi kritická, neboť já osobně preferuji rumy s nižším obsahem cukru. Sice si rád dopřeji portské víno nebo sherry, ale tento konkrétní produkt mi bohužel nedodal očekávanou rumovou zkušenost. Navíc, když se podívám na ostatní recenze tohoto produktu na Heuréce, nejsem sám, kdo má podobné pocity. Proto bych všem doporučil prostudovat také další recenze, například přes banner níže.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *